Bezdotykowe rozwiązania higieniczne – innowacyjne produkty marki Tork, które zapewniają wygodę i ochronę przed zakażeniami
16 maja 2023
0

Tork to niezwykle popularna firma zajmująca się produkcją artykułów oraz systemów higienicznych. Wszystkie produkty w ofercie cechują się niezawodnością oraz wysoką jakością.

Produkty marki Tork

Dostępne są ręczniki do rąk, żele antybakteryjne, kosze na śmieci, dozowniki, a także mydła w płynie do dozowników. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że przedsiębiorstwo Tork jest obecne na rynku już ponad 50 lat, a ich produkty znane są na całym świecie. Kupując produkty ze strony https://e-higiena24.pl/manufacturer/tork.html masz pewność, że wybierasz sprawdzone rozwiązania. W dzisiejszych czasach higiena jest bardzo ważna, dlatego kluczowe jest zachowywanie najwyższych standardów. Jest to możliwe między innymi dzięki zamykanym dozownikom i zamkniętym systemom. Wybierz produkty marki Tork, jeśli zależy Ci jednocześnie na ograniczeniu zużycia środków higienicznych i podniesieniu jakości. Perfekcyjne wykonanie i ogromna skuteczność sprawiają, że rzeczy marki Tork cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w salonach piękności i restauracjach, ale również w zakładach mechanicznych. Doskonale sprawdzają się do czyszczenia wszelkich urządzeń oraz przestrzeni, a także wtedy, gdy trzeba coś wytrzeć, wypolerować, czy wysuszyć. Produkty Tork znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebne są zarówno wygodne, jak i higieniczne rozwiązania. Do dezynfekcji rąk można wykorzystać pianę lub żel antybakteryjny bez wody. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że żele antybakteryjne dostępne są w małych poręcznych butelkach, a także w zamkniętym systemie do dozowników. Z kolei piana do higienicznej dezynfekcji rąk wraz ze specjalnym stojakiem przyda się w branży gastronomicznej.

Zobacz również  Meble ogrodowe drewniane, czym pomalować?

Rozwiązania z zakresu higieny osobistej

W zakładach pracy, siłowniach i lokalach gastronomicznych idealnie sprawdzi się zarówno piana, jak i żel antybakteryjny. Osoby, którym zależy na ochronie środowiska naturalnego powinny przetestować najnowsze wydanie papierów toaletowych bez gilzy. Rolki bezgilzowe zostały specjalnie zaprojektowane po to, żeby móc redukować odpady. Nie wszyscy mają świadomość, że w sklepie internetowym można znaleźć również specjalne podajniki do papieru toaletowego bez rolki. Firma Tork zrezygnowała także z banderoli umieszczonej na rolkach papieru, przez co również ograniczono niepotrzebne odpady. Można śmiało powiedzieć, ze firma Tork dba o czystość naszej planety i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Właściciele firmy twierdzą, że ich celem jest systematyczne podnoszenie jakości życia i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu higieny osobistej oraz ochrony zdrowia. Niezbędnym wyposażeniem każdej toalety jest papier toaletowy. W miejscach, z których codziennie korzysta wiele osób, szczególnie istotne jest zapewnienie wysokiego poziomu higieny. Papier toaletowy Tork wyróżnia się wysoką jakością, a do wyboru są rolki wykonane z makulatury, celulozy lub połączenia tych dwóch materiałów. Polecany jest przede wszystkim do łazienek o dużym natężeniu ruchu.

Dodaj komentarz